על ענת

בקצרה עלי

נעים מאוד! אני ענת

זמרת, יוצרת, מפיקה, שחקנית, דוגמנית, חולמת בגדול ומבצעת בשמחה.

אמא לשני בנים מקסימים טל בן 11 ויאל בן 9. בת 36, עם ניסיון חיים של בת 60. אני שחקנית נשמה, רצה למרחקים ארוכים, יצירתית, מכילה ויודעת לשלב בין עולם הרוח לחומר.

מה הספקתי

ב12 השנים האחרונות הקמתי, שיפצתי וניהלתי מערך דירות להשכרה לתקופות קצרות, הקמתי שני מלונות, מלון דיאגילב ומלון רוטשילד. כאחראית על שירות הלקוחות הבאתי את המלונות להישגים גבוהים ביותר, בתקופתי המלונות היו מקום ראשון ושני במזרח התיכון באתר המלצות האורחים TripAdvisor. בשנה האחרונה הוצאתי אלבום בכורה בהפקה מוזיקאלית של אילן וירצברג ויצאתי לבד לסיבוב של 40 הופעות ב45 ימים מאילת בדרום עד שתולה בגבול הצפון עם שירי האלבום.

מאז שאני מכירה את עצמי אני בעשייה, כילדה השתתפתי בתוכניות של החינוכית, כולל פינה משלי בתוכניות החופש הגדול, למדתי בתיכון אלון לאומנויות ברמת השרון במגמת תיאטרון. הייתי פעילה מאוד בצופים ובלהקת השבט בפרט. לקחתי חלק בלהקת צופי תל אביב. בצבא הייתי קצינת חינוך וידיעת הארץ והפקתי אירועים גדולים מאוד בחייל האוויר. עבדתי כמפיקה וכעוזרת אישית ובגיל 24 כבר פניתי די במקרה ליזמות נדל"ן.

למדתי ליווי קמפיינים באקדמיה למימון המון, כתיבה אצל יובל אברמוביץ ומשחק באנסמבל ניסן נתיב.

מה אני באמת אוהבת לעשות?

לשיר! לכתוב שירים, לשחק, להצטלם.

שירות לקוחות זו דרך חיים עבורי, אני אוהבת א.נשים. בעיקר אוהבת להקשיב ולמצוא פתרונות, אני אוהבת לדחוף א.נשים להגשים את החלום ולממש את הפוטנציאל. אוהבת למכור, מכירה מכניסה בי אדרנלין, תכלס אני אוהבת שפע! ואני ממש אוהבת להשיג שפע עבור לקוחותיי. יצירה מתבטאת בכל תחום בחיי, החל מכתיבה והלחנה ועד המצאת מוצרים חדשים ללקוחותי.

מה אני עושה?

משלבת ומאזנת בין היצירה הפרטית שלי ומלווה עסקים המעוניינים לצמוח לשלב הבא של העסק. אחד מהכלים להגדלת החשיפה של העסק הינו קמפיין מימון המון, שם יש לי את היתרון היחסי כשחקנית נשמה שיודעת ואוהבת לרוץ למרחקים ארוכים.

ענת לרנר